به گزارش خبرگزاری برنا تهران، "حمیدرضا ذوالفقاری" گفت: بخش رودهن در مجاورت دو مسیر اصلی تهران و مازندران قرار گرفته و به نحوی ورودی پایتخت محسوب می شود که از این رو از لحاظ جغرافیایی حساسیت ویژه ایی دارد.

  بخشدار رودهن ادامه داد: شورای مشورتی و مردمی در سطح بخش رودهن تشکیل شده  و بزودی با ایجاد کمیته های زیر مجموع فعالیت خود را در زمنیه شناسایی استعداد ها و پتانسیل ها و همچنین معضلات و مشکلات با استفاده از ظرفیت های مردمی آغاز می کند.
 
ذوالفقاری با بیان اینکه مواردی از جمله بهداشت و درمان، ترافیک و حمل و نقل، اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی در دستور کار قرار گرفته اظهار داشت: با کمک فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اقداماتی هم در این زمینه ها صورت گرفته که می توان به کلنگ زنی بیمارستان تامین اجتماعی در رودهن اشاره کرد.
 
بخشدار رودهن تصریح کرد: قطعا بخش درمانی منطقه رودهن نیازمند توجه ویژه می باشد و با توجه به افزایش رو به رشد جمعیت نیاز به رسیدگی و ساماندهی دارد و در همین راستا باید با برنامه ریزی درست و دقیق پیش برویم که اقداماتی دراین زمنیه در دستور کار قرار گرفته است.
 
ذوالفقاری در خصوص مسائل روز کشور از جمله گرانی ها و افزایش بی رویه برخی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم گفت: بخش رودهن هم از این قائده مستثنی نیست وقطعا مردم از این موضوع نگران هستند ولی با توجه به شرایط فعلی و سقوط شدید ارزش دلار و درایت دولت در سطح کلان شاهد کاهش و ثبات قیمت ها در بازار خواهیم بود و در حال حاضر مشکل خاصی برای کمبود اجناس ضروری وجود ندارد.
 
بخشدار رودهن در پایان گفت: همدلی و اتحاد مردم و مسئولان قطعا موجب رفع مشکلات خواهد شد و از مردم عزیز تقاضا دارم در راستای رفع مشکلات کما فی السابق در کنار مسئولان باشند.