به گزارش خبرگزاری برنا از تهران،  فرهاد افشار به همراه مدیران ارشد و شورایاران از موقعیت های مختلف ناحیه 4 که ورودی منطقه محسوب می شود بازدیدکرد و گفت: کاربری محدوده شمالی این ناحیه به کمربند سبز اختصاص دارد که پتانسیل خوبی برای توسعه فضاهای تفرجگاهی و تامین سرانه های مورد نیاز محسوب می شود.

افشار افزود: با احداث طرح کمربند سبز، بوستان های ورودی منطقه 20 به بوستان جنگلی توسکا متصل می شوند که با این طرح فضای تفرجگاهی مناسبی در ورودی منطقه ایجاد خواهد شد.

وی افزود: توسعه فضاهای سبز و تامین پارکینگ خودرو می تواند بخشی از کمبود سرانه های محلی را جبران کند و گامی در جهت تعدیل انبوه سازی و بارگذاری سنگین مسکونی این ناحیه است.

افشار با اشاره به اهمیت نوسازی بافت فرسوده قلعه دولت آباد، گفت: پیش از این بازدید پلاک به پلاک این محدوده را بررسی کرده ام و با فعال شدن دفاتر توسعه و نوسازی به زودی تخریب و نوسازی آن انجام می شود.

وی مباحث ترافیکی محله های ناحیه 4 را نیز مهم برشمرد و افزود: برای رفع گره های ترافیکی محلی به ویژه در محدوده بین فلکه اول تا سوم دولت آباد طرح های ترافیکی در دست مطالعه است.

شهردار منطقه 20 به دنبال سلسله بازدیدهای میدانی از نواحی هفتگانه این منطقه به همراه قائم مقام،مشاوران، معاونان، مدیران ارشد منطقه و شهردار و روسای ادارات ناحیه 4 و دبیر شورایاری محله های شهادت و دولت آباد این بار از موقعیت های مختلف ناحیه 4 بازدید کردند و سپس در ساختمان سرای محله شهادت با هدف بررسی مشکلات و ارائه راهکار تشکیل جلسه دادند.