به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ در این نشست کارآفرینان برتر به مشکلات پیش روی خود پرداختند و از نبود مکان مناسب برای عرضه اجناس خود گفتند و به دلیل نبود شرایط اقتصادی از مسئولین درخواست کردند تا با اختیار دادن وام ها و مکانهایی با قیمت مناسب بتوانند کالاهای تولیدی خود را به فروش برسانند.

همچنین در این مراسم نوجوان فعال کارآفرینی به مشکلات مالی پرداخت و گفت : متاسفانه به دلیل نبود وام ها و سودهای بالا کارآفرینان نمی توانند ایده های خود را عملی کنند و غرفه هایی که در اختیار کارآفرینان قرار میگیرد بصورت موقت هستند و غرفه های دائم هم با هزینه بالا در اختیار کارآفرینان قرار میگیرند و وجود افراد نخبه در کنار افراد بی تجربه می تواند از وجود ضرر و زیان های ناشی جلوگیری کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: مشکلات جامعه شهری هر روز بیشتر می‌شود و به واسطه یکسان بودن فطرت انسان‌ها مشکلات یکی است و در بررسی اکوسیستم علاوه بر مشکلات زیست محیطی و ترافیکی مشکلات دیگری هم داریم.

فرهاد افشار با اشاره به اینکه باید به قشر بانوان در جامعه  نگاه خاص داشت گفت:امروزه قسمت اعظم بانوان در نیروی کار هستند و در راستای جامعه هنوز نتوانستیم قشر جامعه زنان را بعنوان کارآفرینان برتر بدانیم.

او از برپایی سوله های بحران در راستای عرضه اجناس کارآفرینان خبرداد و گفت: شهرداری در راستای کمک به کارآفرینان شهرری می تواند در ساعت مشخصی از روز سوله های بحران را در اختیار این عزیزان قرار بدهد تا بتوانند اجناس خود را به فروش برسانند.

خبرنگار: مهدی محمدی