به گزارش خبرگزاری برنا از تهران، با حضور  شاه محمدی رئیس تاکسی رانی شهرستان ری، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای گلحصار جلسه بررسی مشکلات ناوگان حمل و نقل عمومی روستای گلحصار برگزار شد.

در ابن جلسه مهدی زارع رییس شورای اسلامی  گلحصار به مشکلات مردم روستا در خصوص نبود ناوگان عمومی مناسب اشاره کرد و گفت: با توجه به رفت و آمد مردم روستا به شهرهای اطراف بسیاری از اهالی دچار مشکلات رفت و آمد هستند و ساعت طولانی را در انتظار تاکسی و مینی بوس به سر میبرند که باعث ایجاد گله و شکایت مردم روستا شده است.

او افزود:در پایان این جلسه مقرر شد که رانندگان مینی بوسهای فعلی تا پایان ابانماه نسبت به تعیین‌تکلیف خودروهای خود اقدام کنند  و  خودروهای ون جایگزین آنها بشود و همچنین از اول آذر ماه مینی بوسها به طور کلی جمع اوری میگردندو خودروهای ون ۱۱ نفره جایگزین آنها می شوند.

رضا باقری مطلق دهیار گلحصار نیز در این خصوص ابراز امیدواری کرد؛ با تغییر ناوگان حمل و نقل عمومی ان شاالله رضایتمندی نسبی ایجاد خواهد شد

همچنین از احداث ایستگاه خط ( ون) از مترو شهرری به گلحصار خبرداد و گفت:افرادی که ساکن روستا هستند و دارای خودرو ون میباشند بصورت آزمایشی جهت شروع کار به تاکسیرانی مراجعه کنند و در خط گلحصار به پارکینگ شهرری مشغول بکار شوند.

دهیار گل حصار افزود: رانندگان فعلی گل حصار اکثرا از اقشار کم درامد هستند و توانایی تبدیل خودروهای فرسوده خود به ون را ندارند و  از فرماندار محترم، بخشدار مردمی و سایر مسئولین تقاضا کرد برای این عزیزان تسهیلاتی در نظر بگیرند.