به گزارش خبر گزاری برنا تهران، مهدی شوشتری یکی از مسئولین باشگاه در گفتگو با خبرنگار ما گفت؛ تاریخچه بولینگ در ایران به سالهای نه چندان دور (سال 1335) و افتتاح باشگاه سعادت آباد شروع گردید و دیری نگذشت که توسط باشگاههای فعال آن زمان مسابقات جام جهانی 1354 در ایران برگزار شد، و اولین فدراسیون بولینگ ایران نیز در سال 1370 شروع به فعالیت کرد.

وی افزود، مجموعه بولینگ انقلاب از نظر تکنولوژی و کیفیت با مدرنترین باشگاه های بولینگ جهان رقابت میکند، که با 24 لین آماده ارائه بهترین خدمات به خانواده ها و ورزش دوستان می باشد .

شوشتری افزود، این باشگاه دارای تجهیزات صوتی و تصویری (نمایش امتیاز روی منیتور های خصوصی) فضای دنج کافی شاپ و رستوران و به معنای واقعی کلمه یک کافه ورزش است، که همه آنها زیر یک سقف قرار دارد .

وی در پایان گفت، باشگاه بولینگ انقلاب در نظر دارد با برگزاری مسابقات داخلی، هر چه سریعتر به سمت حرفه ای شدن این ورزش و برگزاری مسابقات هفتگی و مسابقات بین المللی و برگزار کننده بهترین جام های حرفه ای پیش رود . 

 بولینگ باشگاه انقلاب  بولینگ باشگاه انقلاب  بولینگ باشگاه انقلاب  بولینگ باشگاه انقلاب  بولینگ باشگاه انقلاب  بولینگ باشگاه انقلاب  بولینگ باشگاه انقلاب  بولینگ باشگاه انقلاب