به گزارش  خبرگزاری برنا از استان تهران، صبح امروز جلسه بررسی مشکلات تقاطع های موجود راه آهن در شهرستان قرچک با حضور بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری شهرستان، سیدمحمد موسوی مدیرکل خط و سازه های فنی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، عابدین هادی نژاد مدیرکل راه آهن استان تهران، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، حجت الاسلام سینکایی دادستان، حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، رشیدیان بخشدار مرکزی، شریف شهردار، نوروزپور رئیس شورای اسلامی شهر و مشاورین و کارشناسان راه آهن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

این جلسه که به منظور بحث و تبادل نظر در راستای اجرای تقاطع ها صورت گرفت با اعلام نظر و پیشنهادات اعضا همراه بود.

در ابتدای این جلسه سرپرست فرمانداری قرچک، اجرای تقاطع و زیرگذر در دو منطقه داودآباد و محمدآباد را از جمله مطالبات اصلی مردم این شهرستان عنوان کرد.

بهمن خطیبی بیان کرد: برای جلوگیری از تلفات جانی و مالی بایستی تسریع در اجرای طرحهای راه آهن با نظرخواهی از شهرداری و شورای اسلامی شهر و بخشداری مرکزی قرچک صورت گیرد.

امام جمعه شهرستان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از برگزاری این جلسه، خواستار هماهنگی بیشتر بین ادارات و دستگاهها شد.

در ادامه دادستان شهرستان نیز به درخواست های مردم در این باره اشاره کرد و برای جلوگیری از تضییع حق مردم خواستار اجرای طرحها بدون اتلاف وقت شد.

همچنین شهردار قرچک پیشنهادات لازم در خصوص اجرای طرحها را ارائه داد و در پایان مدیرکل خط و سازه های فنی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی و مدیرکل راه آهن استان تهران نیز نقاط قوت و ضعف طرحهای پیشنهادی را مطرح کردند.

پس از جلسه اعضا از تقاطع های راه آهن در شهرستان بازدید بعمل آوردند.