به گزارش خبرگزاری برنا تهران ؛ نشست شکراله حسن بیگی سرپرست استانداری تهران صبح امروز شنبه ۱۷ آذرماه با حضور رضا علیخانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری تهران با نمایندگان جوانان و نخبگان شهرستان ورامین در فضایی صمیمی برگزار شد، و ی درجریان مطالبات و دغدغه های جوانان این شهرستان قرار گرفت.

حسن بیگی در این نشست  با تاکید بر لزوم اهتمام به جایگاه و ظرفیت های نسل جوان به عنوان نیروهای مولد و خلاق در حوزه های مختلف اظهار داشت: دیدگاه ما در استانداری تهران به موضوع جوانان نگاهی زینت المجالسی و شعاری نیست و بر استفاده از ظرفیت جوانان تاکید داریم.

سرپرست استانداری تهران افزود: جوانگرایی نباید به عنوان یک شعار و ابزار نمایشی به کار گرفته شود و بر این مبنا تاکید ما این است که بر عموم حوزه های اجرایی بتوانیم شاهد حضور کنشگر و موثر جوانان در پست های مدیریتی و راهبردی باشیم.

حسن بیگی تصریح کرد: با این رویکرد به جوانان بر بهره مندی از جوانان و نخبگان در همه سطوح تاکید داریم و به عنوان نمونه، عموم فرمانداران شهرستانهای استان  نیز از جامعه جوانان  به کار گرفته شده است.

وی در ادامه با اشاره به تاکیدات رییس جمهور بر جوانگرایی خاطرنشان کرد: شخص رئیس جمهور و وزیر کشور در جلسات مختلف همواره بر استفاده از ظرفیت های جوانان تاکید داشته و رویکرد دولت تدبیر و امید در همه سطوح بر همین منطق است.

سرپرست استانداری تهران با تاکید بر ارتباط مستمر با جوانان در شهرستان ها عنوان کرد: در راستای اهتمام به جایگاه جوانان تاکید بر این است که جلسات فرمانداران با جوانان و مشاوران جوان به شکل مداوم برگزار شده و خروجی این جلسات به استانداری منعکس شود.

حسن بیگی در پایان گفت: اتاق فرمانداران باید به روی جوانان گشوده باشد و امیدواریم شاهد ارتباط مستمر و موثر مسئولان شهرستان ها با جوانان باشیم.

همچنین استانداری تهران در نظر دارد با محوریت اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری جلسات منظمی با حضور نمایندگان جوانان شهرستان های استان در جهت تحقق انسجام و هماهنگی هرچه بیشتر میان مطالبات جوانان و اقدامات راهبردی در سطح استانی برگزار نماید.