به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران صبح امروز در دومین برنامه خود با خانواده شهید مدافع حرم ابوالفضل راه چمنی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار محسنی بند پی شهدا را پیام آوران استقامت دانست و افزود: پیام شهدا برای ملت ایران استقامت در برابر زیاده خواهی های نظام سلطه است و شهدا هیچ گاه زیر بار  سلطه دشمنان جمهوری اسلامی ایران نرفتند.

وی گفت: اقتدارنظام اسلامی برگرفته از پایداری و مقاومت مردم و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری است و در شرایط امروز شهدا الگو های موثری در پیروزی در مقابل جنگ نابرابری که دشمنان بر ملت شریف ایران تحمیل کرده اند هستند.

محسنی بندپی بیان کرد: با راهنمایی از فرآمین رهبری در خصوص برپایی اقتصاد مقاومتی که یکی از برنامه های گذر از موقعیت امروز است و تاسی از شهدا می توانیم به سلامت از این گذر عبور کنیم و شاهد پیروزی های مکرر جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان باشیم.

استاندار تهران افزود: ترس دشمن از حمله نظامی به کشور ناشی از اتخاذ راهبرد گسترش جبهه مقاومت به خارج مرزها و روحیه سلطه ناپذیری ملت ایران است و این مهم مرهون رشادتهای شهدای گلگون کفن کشور عزیزمان ایران است.

وی با بیان اهمیت  ارتباط مسئولان با مردم گفت: ارتباط تنگاتنگ و بی واسطه مدیران با مردم باید نصب العین مدیران قرار گیرد تا مردم ببینند خادمین خود در حال تلاش برای رفع مشکلات و رسیدگی سریع آن هستند.