به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران، امیر سرتیپ سید کمال پیمبری معاون سردار سرلشگر باقری، در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان پاکدشت، اظهار کرد: درود برغیرت، همت مردم عزیز و موقعیت شناس پاکدشت که این چنین با حضور شکوهمند خود مهر بطلانی بر دهان یاوه گویان می زنید.

وی گفت: انقلاب اسلامی در زمانی رخ داد که تمام گروه ها و سازمان های مردمی به دست ساواک متلاشی شدند و جوانان ما به خاطر یک عکس و یا به جرم خواندن یک کتاب در زندان ها شکنجه می شدند.

پیمبری افزود: در دوران نظام طاغوت ارزش ها جایگاهی نداشت، ارزش های اسلامی و انسانی از ایران رخت بر بسته بودند و به گفته مسئولان رژیم شاه دستورات از سفارت های آمریکا و انگلیس به آنها دیکته می شد؛ با پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها این ارزش ها احیا شد بلکه در حوزه بیداری اسلامی گام های موثری در اقصی نقاط جهان برداشته شده است.

وی بیان کرد: با یاری خدا، رهنمودهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شما مردم انقلابی را به پیروزی رساندیم که امروز در مقابل تمامی ظلم ها ایستاده اند، انقلابی که در مقابل تمام وابستگی ها خط بطلان کشید و شعار"استقلال آزادی جمهوری اسلامی ایران" را محقق کرد.

معاونت سردار سرلشگر باقری افزود: در زمان رژیم طاغوت در حوزه های مختلف استقلال وجود خارجی نداشت، در حوزه های اجتماعی و فرهنگی هم وضعیت بدتر بود، ما چیزی به اسم فرهنگ نداشتیم، هر آنچه که در غرب برنامه نویسی می شد در ایران و بر جوانان ما آزمایش می شد؛ اقتصاد ایران کاملا وابسته به غرب بود و حتی گندم و برنج مورد نیاز مردم خودمان نیز از خارج وارد می شد.

وی بیان کرد: امروز دستاوردهای بسیاری را شاهد هستیم که در حوزه های مختلف با توانمندی و استعدادهای ناب جوانان ایران اسلامی تحقق یافته است، امروز در ایران اسلامی توریسم پزشکی را شاهد هستیم در حالی که در رژیم طاغوت پزشکان ما هندی بودند؛ این استعدادها می تواند در مقابل فشارها باایستد.

او افزود: امروز مشکلاتی در جامعه است اما شما برای حفاظت از انقلاب و اسلام به میدان آمده اید؛ مشکلات امروز بخشی از فشارها و تحریم های دشمنان است و بخشی از به دلیل ضعف برخی مسئولان بوجود آمده؛ رهبر معظم انقلاب در جلسات عمومی و خصوصی این مسائل را گوش زد می کنند.

پیمبری گفت: امروز نیروهای مسلح مقتدر و مستقل به عنوان پیشمرگان شما مردم عزیز در کنارتان ایستاده است و امروز به برکت خون شهدا در برترین جایگاه دنیا ایستاده است.

وی تصریح کرد: اسلحه هایمان را بر اصل دفاع قاطع از کشورمان می سازیم و از هیچ قدرتی هراس نداریم؛ ملت شریف ایران از یاوه گویی ترامپ و اطرافیانش هراس ندارند زیرا می داننداین داد و بیدادهای بعد از شکست است، آنها هرچه در دست داشتند بر ملت ایران تحمیل کردند و دیگر چیزی در دست ندارند.