به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران، انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در حاشیه مراسم راهپیمایی ٢٢ بهمن ماه و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پس از چهل سال با اقتدار بیشتر به آرمان های خود ادامه می دهد گفت:این انقلاب بر پایه مقاومت ،ظلم ستیزی و استکبارستیزی در چهل سال قبل به برکت اندیشه های  امام خمینی(ره)،خون شهدا و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری اقتدار یافته است.

وی افزود: در شرایط کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی با وجود همه توطئه ها روز به روز مقاوم تر است و تلاش می شود تا مردم خوب،آگاه و همیشه در صحنه از عدالت و رفاه اجتماعی بیشتر بهره مند شوند.

استاندار تهران با تاکید براینکه مردم با حضور در راهپیمایی ٢٢ بهمن وحدت خود را نشان می دهند تصریح کرد:آنچه امروز شاهدیم حضور آگاهانه و حماسی مردم در تجدید بیعت با آرمان امام (ره)و لبیک به رهبری داهیانه مقام معظم رهبری است.

محسنی بند پی گفت: مردم با حضور خود در شرایط کنونی که توطئه های دشمنان شدت بیشتری دارد نشان می دهند با وحدت دشمنی را بی اثر می کنند.

وی در پایان افزود: مسئولان همواره در میان مردم اند و در تصمیم گیری ها برای رفع مشکلات مردم و برقراری عدالت و رفاه اجتماعی برای همه اقشار جامعه با تکیه بر ظرفیت های قانونی تلاش می کنند.