به گزارش خبرگزاری برنا از تهران، علیرضا صادقی بخشدار قلعه نو در پیامی از حضور پرشکوه و حماسی مردم ولایتمدار قلعه نو و روستاهای تابعه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.

 

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

 

                بسمه تعالی

در یوم الله 22 بهمن بار دیگر بخش قلعه نو همگام با سراسر کشور به خود بالید و با خلق حماسه ای ماندگار، خون تازه ای بر پیکر پر برکت انقلاب اسلامی تزریق نمود و اقیانوسی از ایمان و بصیرت را به نمایش گذاشت.

مردم ولایتمدار بخش قلعه نو در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که با حوادث و فراز و نشیب های چهل ساله، پیوند آنها با ولایت مطلقه فقیه و نظام اسلامی مستحکم تر و ایستادگی در حفظ آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری، هر سال عمیق تر از سال قبل می شود و هیچ چیز نمی تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید ؛ مردم نشان دادند که هر چه پلیدی و دشمنی مستکبرین بیشتر باشد ایستادگی آنها در مقابل استکبار قوی تر می شود.

اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم و نماینده دولت تدبیر و امید بر خود وظیفه می دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار و شهید پرور بخش قلعه نو و روستاهای تابعه در راهپیمایی 22 بهمن که با حضوری گسترده تر از سال های قبل، همواره در صحنه حاضر بوده و نشان داده اید به آرمان های امام راحل وفادار بوده و در خط رهبری عظیم الشان حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مستحکم تر از همیشه گام بر می دارید، تشکر و قدردانی نمایم.

   علیرضا صادقی

بخشدار قلعه نو