به گزارش خبرگزاری برنا تهران؛ فرهاد افشار شهردار منطقه 20 با اعلام این خبر گفت: به منظور انتقال پیام های شهروندی به شهروندان و تاثیرگذاری آن در اقشار مختلف جامعه، شخصیتی به نام «آقای فرهنگ شهروندی» از سوی شهرداری منطقه 20 تولید شده است و به زودی به شهروندان معرفی خواهد شد.

افشار با بیان اینکه این طرح با هدف اثربخشی پیام های آموزشی انجام شده است افزود: مسکات ها در جوامع امروزی کاربرد مهمی در تاثیرگذاری ارتباطات دارند، مخاطبان به سرعت با آنها خو می گیرند و ارتباط برقرار می کنند،از این رو مجموعه شهرداری منطقه 20 برای انتقال پیام های خود عدم وجود مسکات را حس کرد و بر آن شد تا برای تولید مسکات ویژه منطقه 20 اقدام کند که ایده ای نو در شهر تهران به شمار می رود.

وی شخصیت های  «آقای ایمنی و بابا برقی» را از نمونه های موفق مسکات در بخش های مختلف برشمرد و گفت: مسکات منطقه 20 با عنوان «آقای فرهنگ شهروندی» به زودی با وظیفه مهم انتقال پیام شهر و شهروندی در بین مردم حاضر خواهد شد.

شهردار منطقه 20که پیشتر رویکرد خود را افق «ری،شهر ایرانی ،اسلامی پیشرو» اعلام کرده بود افزود: تولید مسکات حلقه مفقوده در بحث آموزش های شهروندی بود که با اجرای این طرح، روند نهادینه کردن پیام های آموزش شهروندی تسریع و به زودی «آقای فرهنگ شهروندی» جزیی از زندگی شهروندان تهرانی می شود.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: