به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ حجت الاسلام محمد جهانگیری گفت: با توجه به اینکه توسعه آرامستان یکی از نیاز های اساسی شهر می باشد در سال گذشته قطعات جدید افزوده شد و اقدامات لازم برای آماده سازی در آن ها صورت گرفت.

وی افزود: محصور کردن قطعات جدید آرامستان با 1700 متر دیوار بتنی و همچنین احداث سردرب قطعات جدید از جمله اقدامات مهمی بوده است که در این بخش از آرامستان انجام شده است.

رییس سازمان آرامستان بهشت فاطمه تصریح کرد: تمامی پرسنل آرامستان بهشت فاطمه(س) در ایام نوروز به صورت شیفتی در محل کار حضور داشتند و در 5 شنبه آخر سال بیش از 200 هزار نفر مراجعه کننده در فضای آرامستان خدمات رسانی شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: اتمام پروژه غسالخانه، سالن انتظار، میدان نماز و فضای ورزشی در سال 98، تحولات چشمگیری را در فضای آرامستان بوجود خواهد آورد و تلاش می کنیم برنامه هایمان را تا به ثمر رسیدن پیگیری نماییم.

حجت الاسلام محمد جهانگیری، رییس سازمان آرامستان شهر قدس، در پایان بیان داشت: هدف ما آن است که شهروندان برای زیارت اهل قبور، انجام امور متوفیان دغدغه ای به اندوهشان افزون نگردد و به همین دلیل در سال جدید تعرفه های قبور افزایشی ندارند و برای خدمات نیز تنها 10 درصد به مبالغ سال قبل مطابق مصوبات هیات رییسه سازمان انجام شده است.