به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ این همایش با همکاری معاونت فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و با حضور دانشجویان دانشگاه علامه با ورزشهای فریزبی،طنابکشی و تیر و کمان و بازی های فکری آغاز شد. دانشجویان همراه با مربیان این رشته ها در غرفه های ورزش همگانی شرکت کرده و پس از آموزش از سوی مربیان به انجام این ورزشها پرداخته و بایکدیگر رقابت کردند.

در ادامه جشن نیمه شعبان با حضور حجت الاسلام  حسینی نماینده  دفتر نهاد رهبری در دانشکده،ولی الله شجاع پوریان رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران،ایراندوست رییس دانشکده ادبیات علامه و دانشجویان برگزار و حجت الاسلام حسینی و شجاع پوریان رییس هیات همگانی استان به سخنرانی پرداختند.

 شجاع پوریان با اشاره به ارزش و اهمیت قشر جوان و دانشجوها درجامعه گفت: برای حفظ سلامتی روح و جسم جوانان شهرمان سعی داریم با ترویج ورزش های همگانی در سطح استان و به ویژه دانشگاهها و مراکز آموزشی جوانان را به سمت ورزش سوق دهیم.

در انتهای جشن مداحان اهل بیت به مولودی خوانی پرداخته و به قید قرعه به 65 نفر از دانشجویان هدایایی از سوی هیات ورزشهای همگانی استان تهران اهدا شد.

 

photo_2019-04-16_16-04-25

photo_2019-04-16_16-07-21