به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ گردهمایی مدیران روابط عمومی شهرداری های استان تهران به ریاست امین بابایی، سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با حضور مدیران روابط عمومی شهرداری‌های استان تهران و محوریت آموزش و ارتقا سطح کیفی فعالیت‌های روابط‌عمومی شهرداری‌های استان تهران در شهریار برگزار شد.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در خصوص  مسئولیت‌های اجتماعی مدیران روابط عمومی گفت: روابط عمومی بر اساس شناخت بهتر از انتظارات وتوقعات جامعه، با کار تخصصی و علمی منجر به افزایش رضایتمندی و امید میان مردم خواهد شد.

بابایی با اشاره به افزایش نقش روابط عمومی ها در عصر جدید گفت: تغییرات گسترده دنیای امروز به ویژه در عرصه ارتباطات، افزایش نقش روابط عمومی ها را به دنبال داشته است که نیازمند حضور کارشناسان و متخصصان حرفه ای در هر یک از بخش های مختلف این حرفه است.

این مقام مسئول؛ روابط عمومی ایده‌آل را مجرایی برای تبادل اندیشه‌ها و افکار دانست و عنوان داشت: روابط عمومی علم ابزارها و تکنیک‌های تسهیل اجتماعی با هدف بازتولید آگاهی در ابعاد مختلف است.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران آموزش علمی- پژوهشی را برای ارتقای توانمندی مدیران و کارگزاران روابط عمومی و اصحاب رسانه ضروری دانست و بیان داشت: روابط عمومی علمی-پژوهشی سازمانها را مقید می کند تا با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین، ظرفیت‌های جدید ارتباطی و اطلاع‌رسانی خود را تسریع کنند