به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران ، محسن خرمی شریف در جلسه هماهنگی برگزاری این المپیاد ورزشی، اظهار داشت: سال گذشته این المپیاد برای اولین بار به صورت گسترده و باشکوه با حضور بیش از ۱۸۰۰ نفر در سطح شهر قرچک انجام شد و با ارزیابی‌هایی که انجام شد، رضایت مردم از این المپیاد بسیار خوب بوده است.

 

وی افزود: بر آن شدیم که امسال نیز دومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک با نام جام خلیج‌فارس، را پایه‌ریزی و برگزار کنیم و پیش‌بینی می‌کنیم که استقبال خانواده‌ها به خصوص بانوان برای برگزاری این المپیاد بیشتر باشد.

 

این مسؤول بابیان اینکه ورزش باعث حفظ سلامت جسمی و روحی و ایجاد نشاط و شادابی در افراد می‌شود، افزود: این المپیاد ورزشی در جهت پر کردن اوقات فراغت و فراهم کردن زمینه تفریحات سالم و مهیج برای خانواده‌های قرچکی است.

 

خرمی شریف بابیان اینکه این مسابقات در راستای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و ستاد برگزاری اوقات فراغت شهرستان قرچک صورت می‌گیرد، بیان داشت: این المپیاد به صورت رایگان در 8 رشته ورزشی که شامل رشته‌های فوتسال نوجوانان، داژبال، دارت، شطرنج، فوتبال دستی، طناب‌کشی، پرتاب حلقه و طناب زنی به صورت انفرادی بانوان و آقایان و خانوادگی از اول خرداد تا ۳۱ خرداد 98 در شهرداری مرکز و  مناطق و سرای محله‌های آزادگان، ولی‌عصر(عج) و 15 خرداد ثبت‌نام می‌نماید.

 

شهردار قرچک گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته، به تیم‌ها و افراد برتر هر رشته در این المپیاد بزرگ ورزشی تندیس و هدایای نفیس اهدا خواهد شد.

 

وی افزود: شرکت‌کنندگان برای اطلاعات بیشتر با شماره ۴- ۳۶۱۵۱۵۸۱ داخلی 128 واحد امور اجتماعی فرهنگی شهرداری تماس حاصل نمایند.