به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سیاوش اسد کارگردان فیلم یوما در گفتگو با خبرنگار برنا گفت : به نظر من هر هنرمندی یک مسئولیت اجتماعی دارد. واین اتفاق در سال 98 برای من و آقای معماپور اتفاق افتاد.

وی در خصوص این فیلم گفت : خوزستان کاملا یک منطقه سیل زده بود با کمک و همکاری آقای معماپور این فیلم داستانی را کلید زدیم. این فیلم داستان مادربزرگی است که به دلیل نشست منزل مسکونی هیچگاه سکونتگاه خود را ترک نکرد و این داستان از زبان نوه این پیرزن روایت می شود.

 

 

در ادامه این گفتگو احمد معماپور تهیه کننده فیلم عصرعاشقی به خبرنگار برنا گفت: در راستای همکاری و همیاری با سیل زدگان تصمیم گرفتیم یک اثرهنری خلق کنیم. این تنها کاری بود که از دست ما برمی آمد درکنار فیلم یوما آقای اسد زحمات زیادی کشید.

وی افزود: فیلم اثرعاشقی در خصوص یک مسند ترکیبی و نحوه خدمات رسانی در ارتباط بانیروی مردم و فعالیت های گروهای جهادی بود.

گفتنی است ؛ فیلم یوما فردا 28 اردیبهشت ماه درفرهنگسرای ابن سینا  با حضور سحر نظام دوست مهوش وقاری محسن قاضی مرادی مسعود تکاور مسعود اب پرور اسماعیل فلاح پور ارش میر احمدی مسعود فروتن بهراد خرازی امید زندگانی اکبر منصور فلاح، خانم دکتر حسینی تهیه کننده سینما و مدیریت مجموعه پزشکی سلکتیو  ساعت 19 الی 21  اکران خصوصی خواهد داشت.