به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ برنجی معاون سیاسی فرماندار شهرستان ری با بیان اینکه حضور جوانان باعث کارآمدی در سیستم می شود اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم را برای ورود جوانان به عرصه مدیریتی به نگارش در آوردند تا ما نیز به عنوان مسئول از آن بیانات استفاده کرده و از جوانان در عرصه های مختلف استفاده کنیم.

او ادامه داد: نیاز جدی است تا جوانان را با آن روحیه خستگی ناپذیر کنار خود قرار دهیم تا از ایده و فکر آنها برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنیم.

برنجی تشریح کرد: ما باید از پتانسیل جوانان در شهرستان ری استفاده کرده و این مسئله میسر نمی شود مگر اینکه نگاه فرا جناحی داشته و از هر فردی که به نظام و قانون اساسی اعتقاد دارد، استفاده کنیم.

معاون سیاسی فرماندار شهرستان ری تاکید کردد: فضای را برای شما جوانان آماده و در اختیارتان قرار می دهیم تا در آن بتوانند به راحتی طرح ها و ایده های خود را به ما رسانده و مشکلات شهرستان را در حد توان رفع کنیم.

او افزود: نامه ای به فرماندار مبنی بر حضور روسای کارگروه ها در جلسات معاونت ها ارسال خواهد شد تا جوانان بتوانند طرح های خود را عملی تر پیگیری و از مشکلات شهری خبردار شوند.

سجاد برنجی در پایان  با اشاره به اینکه منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم خطب به جوانان است گفت: ثروت اصلی یک کشور سرمایه‌های انسانی آن هستند و امروزه واگذاری کارها به جوانان انقلابی یک کار فانتزی نیست و یکی از ضروریتها بشمار می رود و در زمان جنگ تحمیلی تمام جهان امکانات خود را برای مقابله با ایران بسیج کرده بودند اما با این حجوانان ما توانستند  افتخاری بزرگ در هشت سال دفاع مقدس خلق کنند و اینکه امور مملکتی باید به دست جوانان سپرده شود بخاطر عنصر خلافیت ،شجاعت و شور و انرژی است همان عناصری که توانست هشت سال جنگ حق علیه باطل را به پیش ببرد.

 

photo_2019-06-10_16-26-52