به گزارش خبرگزاری برنا تهران ؛ سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان ری با اشاره به دغدغه و نگرانی های خبرنگاران نسبت به برخی بی اخلاقی ها و انتشار اخبار بدون پایه و اساس بر مبنای شایعات، شنیده ها و گفته ها، بر ضرورت برخورد با هنجار شکنان تاکید کرد و گفت: من با رسانه و فضای مجازی بیگانه نیستم و فضای مجازی را یک ابزار برای پیشرفت و توسعه کشور می دانم اما در عین حال به طور دائم آن را رصد می کنم چرا که آسیب های اجتماعی در این فضا بیداد می کند و رسانه های معاند و دشمنان از این فضا در راستای نا امن کردن فضای کشور بهره می گیرند.

برنجی تاکید کرد: امنیت جامعه اولویت و خط قرمز فرمانداری شهرستان ری است و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.   

برنجی گفت: امنیت فقط به معنای برقراری نظم فیزیکی در جامعه نیست بلکه ایجاد امنیت روانی، امنیت اقتصادی و امنیت اجتماعی در دایره این واژه تعریف می شود که  نظم را از همه وجوه محقق خواهیم ساخت.

معاون سیاسی و انتظامی ری با اشاره به وعده محقق شده دولتمردان تدبیر و امید درخصوص تحقق سهم ۳۰ درصدی جوانان در امور مدیریتی جامعه محسوب می شود؛ اظهار داشت: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر  کاهش آسیب های اجتماعی؛  معضلات اجتماعی ری رصد و ارائه راهکار جهت رفع آنها در برنامه های این معاونت قرار خواهد گرفت.

وی ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین اهالی شهرستان و ترویج امید و روحیه  مشارکت پذیری در بین اقشار مختلف را سومین اولویت خود برشمرد.