به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ در این جلسه که با حضور علیرضا صادقی بخشدار، مهدی صداقت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، لیلا حمیدی مدیر امور اجتماعی بخشداری و علیرضا حسنی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش قلعه نو و با حضور سایر اعضا و میهمانان و جمعی از قهرمانان و مدال آوران رشته های مختلف ورزشی برگزار گردید.

بخشدار قلعه نو ضمن مهم برشمردن اثرات ورزش بر زندگی فردی و اجتماعی انسانها بیان کرد: هدف و نقشه راه اصلی ما در سال ۹۸ برای بخش ورزش و اوقات فراغت، خارج نمودن مدیریت ورزشی از حیطه دولتی و قطع وابستگی آن به منابع عمومی و سپردن مدیریت ورزش به بخش مردمی و متخصصان و جوانان تحصیل کرده و باتجربه در این موضوع مهم با محوریت و نظارت اداره ورزش و جوانان شهرستان ری می باشد.

صادقی ادامه داد: تجربه ۴۰ساله انقلاب اسلامی نشانگر این موضوع بوده است که ما هرکجا کار را به مردم سپرده و شهروندان علاقه مند را به متن امور وارد نموده ایم با نتایج بسیار بهتر و موفقیت های ارزنده تری روبرو شده ایم.

وی گفت: فعال سازی و تشکیل هیئت های ورزشی و کمیته های تخصصی رشته ها در سطح بخش یکی دیگر از اهداف و نیازهای اساسی ما جهت پیشبرد امور و رشد ورزش در میان اهالی می باشد.

بخشدار قلعه نو در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به رشد خیره کننده ورزش بانوان در سال های گذشته و کسب عناوین مختلف توسط بانوان ورزشکار ایرانی در مسابقات قهرمانی جهان، المپیک و آسیایی بیان کرد: یکی دیگر از برکات نظام جمهوری اسلامی فعال سازی و ارتقاء سطح ورزش بانوان توانمند ایرانی متناسب با شئونات و نحوه حجاب و پوشش اسلامی رایج بانوان ما می باشد. 

وی ضمن اشاره به حضور و کسب موفقیت بانوان در زمینه ورزش های همگانی، نتیجه ی شادابی و نشاط حاصل از ورزش های همگانی برای بانوان و مادران ایرانی را رشد و شادابی خانواده ها، فرزندان و نسل آینده ایران اسلامی دانست.

در ادامه این جلسه صداقت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری ضمن تشریح دستاوردها و موفقیت های ورزشی خطه قهرمان پرور ری، از برنامه ریزی ویژه در اداره ورزش و جوانان در جهت فعال سازی و ارتقاء ورزش روستایی خبر داد.

photo_2019-06-15_18-01-30

photo_2019-06-15_18-01-38