به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛  حسین چناقچی رئیس شورای اسلامی شهر قدس در جلسه بررسی بحران ها،فرصت ها ،ارائه راهکارها و تبیین برنامه ها و چشم انداز ها که با حضور رئیس شورای اسلامی استان تهران و اعضای شوراهای شهر و شهرستان های ملارد،قدس ،رباط کریم و اسلام شهر و به میزبانی شهرستان ملارد برگزار شد،اظهار داشت: متاسفانه هنوز سامانه اورژانس ما استانی است و همین امر سبب تاخیر در حضور اورژانس در مواقع ضروری می شود و در نهایت با در خطر انداختن جان مردم موجب نارضایتی شهروندان شده است.

وی افزود : در این شهرستان شماره گیری ۱۱۵ و برقرای ارتباط به سختی انجام می گیرد و تماس شهروندان شهرقدسی به اورژانس تهران مستقیم وصل میشود و تا پیدا کردن مسیر توسط اورژانس و قدس و ارجاع آن زمان امداد و نجات کمک به بیمار از دست می رود وتاکنون شاهد از دست دادن تعدادی از شهروندان شهر قدس بوده ایم.

رییس شورای اسلامی شهر ستان قدس با تاکید بر ضرورت حل این مشکل توسط مسئولان فرادستی در استان تصریح کرد: تاکنون نامه نگاری های متعددی از سوی مجموعه شورا انحام شده و مسئولان و شهروندان قدس خواهان مستقل شدن سامانه اورژانس قدس هستند و انتظار داریم مشکل اورژانس این شهرستان با فوریت مرتفع شود.

وی همچنین به استقرار دهیاری در منطقه دانش و اصلاح دور برگردان هفت جوی اشاره کرد و خاطر نشان کرد:این دو مهم نیز از مطالبات جدی شهروندان این روستا بود که خوشبختانه محقق شده است .

لازم به ذکر است بازدید از پروژه های سرمایه گذاری مختلف شهرستان های ملارد و صفادشت و دیدار با خانواده شهید شیر علی در روستای بیدگنه،کارخانه قارچ ملارد در دستور کار چناقچی رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس و فخار رئیس شورای استان تهران قرار گرفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: