به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در این جلسه با اشاره به اهمیت فعالیت های عمرانی افزود: اقدامات عمرانی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و مصداق بارز آن مقایسه وضعیت شهرها و روستاها و همچنین محورهای مواصلاتی در زمان قبل و بعد از انقلاب اسلامی است و احداث مصلی یکی از اقدامات عمرانی موثر نظام اسلامی ایران است.

فرماندار ری بیان داشت: مصلی خاورشهر یک پروژه اثربخش است که بعنوان پایگاه فرهنگی با فعالیت های فرهنگی و مذهبی میتواند خلع معنوی شهر را پر کند.

معاون استاندار تهران با تاکید بر ضرورت بهره برداری از مصلی خاورشهر افزود: اگر در طرح مصلی کاربری هایی بمنظور ایجاد درآمد پایدار وجود دارد بایستی در اجرای پروژه اولویت هایی در نظر گرفته شود و مهمترین اولویت این پروژه شبستان، ورودی و معابر اطراف مصلی است تا هرچه سریعتر با احداث اولویت های مهم، نماز عبادی سیاسی جمعه در خاورشهر با حضور گسترده مردم اقامه شود.

احمد اسماعیلی راد گفت: در راستای بهره برداری از شبستان مصلی بایستی در اسرع وقت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مشاورین مربوطه و پیمانکار، نسبت به تعیین اولویت های پروژه اقدام و احداث آن در دستور کار قرار گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: