به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات به ریاست شکراله حسن‌بیگی معاون سیاسی اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان تهران، خطیبی فرماندار شهرستان قرچک، علیخانی دبیر ستاد انتخابات استان تهران و مسئولان کمیته‌های انتخابات شهرستان در محل فرمانداری قرچک برگزار شد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار در این جلسه بر مستند کردن تمام امور مربوط به برگزاری انتخابات، اجرای مرّ قانون و تسلط بر مفاد قانونی، برنامه‌ریزی برای آموزش مجریان انتخابات، بررسی نقاط ضعف و قوت انتخابات ادوار گذشته در شهرستان تأکید کرد.

وی همچنین بر لزوم شفافیت برگزاری انتخابات، حفظ حیثیت افراد و بی طرفی مجریان تأکید داشت.

حسن بیگی با اشاره به اینکه تمامی امور مربوط به انتخابات باید مکتوب و مستند باشد تا در زمان مراجعه بازرسان ستاد انتخابات دچار مشکل نشویم، بر لزوم برگزاری منظم جلسات هماهنگی برگزاری انتخابات در شهرستان ها و تنظیم صورتجلسات و اجرای دقیق مصوبات تأکید کرد.

این مقام مسئول  افزود: یکی از موارد مهم در برگزاری هر انتخابات این است که نقاط قوت و ضعف ادوار گذشته بررسی شود، چند ماه به برگزاری انتخابات مانده و فرصت خوبی است که چالشهای احتمالی بررسی و در صدد رفع مشکلات برآییم.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: آموزش تمامی دست اندرکاران انتخابات از جمله نمایندگان فرماندار و مسئولان آی تی در شعب اخذ رأی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران ادامه داد: حفظ امنیت انتخابات بر عهده نیروی انتظامی است و ما از زحمتکشان این حوزه انتظار داریم همچون همیشه دقت نظر کافی را به موضوع انتخابات داشته باشند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: