به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران، محسنی بندپی استاندار تهران در جلسه هم اندیشی جوانان استان تهران با تبریک روز جهانی جوانان گفت: اگر یک هدف مطلوب برای توسعه قرار بدهیم چند اقدام را باید انجام بدهیم که یکی از این ابزارهای توسعه باوربه جوانان و زنان است

وی گفت:دولت به وعده های خود  به جوانان و همچنین، اختصاص اشتغال به زنان تاسطح  30درصد پای بند است و همچنان سهمیه لازم به مدیران خانم را مد نظر داریم.

استاندار تهران گفت: تلاش لازم برای آموزش های خانواده و غربالا گری ژنتیک قبل از ازدواج در حال انجام است تا میزان طلاق کاهش پیدا کند

وی تاکید کرد: پیگیری لازم برای ساخت پارک بانوان در شهرستان ها انجام. می شود و در تهران نسبت به جمعیت شرایط  خوبی نداریم اما در شهرستان ها شرایط بهتر است.

استاندار تهران در خصوص بازداشت های روز کارگر در تهران گفت:نمایندگان تشکل های صنفی می توانند برای تجمع مجوز دریافت کنند همانطور که روز کارگر مجوز از استانداری صادر شده است.

استاند ار تهران گفت :در مورد زیست شبانه و موسیقی خیابانی مکلف به قانون هستیم و در مورد زیست  شبانه حتی مشکل بهداشتی  نیز وجود دارد و ما به عنوان استانداری نمی توانم امنیت را تامین کنیم.

وی با انتقاد به شورای شهر تهران گفت:در مورد کودکان خیابانی و معتادان متجاهر شهرداری ضعیف عمل کرده است.

 

خبرنگار: رضا دهقان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: