به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ در ابتدای این نشست صمیمی مهندس جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهر باغستان ضمن تبریک روز خبرنگار و اعیاد ماه ذی الحجه اظهار داشت: جایگاه قلم و اهل رسانه بر کسی پوشیده نیست ، امروزه خبرنگاران و اصحاب رسانه از مهمترین مروجین آگاهی و فرهنگ سازی در جامعه هستند ، لذا امروز را فرصتی مغتنم دانستیم تا از جایگاه معنوی و از زحمات و تلاش های صادقانه شما عزیزان تقدیر کنیم.

وی افزود: حضور خبرنگاران در کنار مسئولان به مراتب موجب پیشرفت میشود چرا که شما با چشمان تیزبین خود مواردی را میبینید و با زبان گویای خود بازگو میکنید که ممکن است از دید ما پنهان بماند ، از همین جهت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر باغستان همواره پیشنهادات ،  کمک ها و حتی انتقادهای شما در راستای ارائه خدمات و اقدامات هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان را به جان میخرد .

مهندس امامی ادامه داد: از ابتدای سال ۸۴ که شهر باغستان شکل گرفت اقدامات قابل قبولی صورت گرفته است و خوشبختانه در دوره پنجم اقدامات عمرانی چشمگیری انجام شده است و به لطف خداوند در هفته دولت چندین پروژه بزرگ افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر باغستان بیان کرد : در هفته دولت و همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید ایران عزیز سالن ورزشی نصیرآباد ، ایستگاه آتش نشانی به بهره برداری خواهد رسید ، فرهنگسرا ، استادیوم ورزشی بزرگ ، درمانگاه ، سوله بحران هم کلنگ زنی خواهد شد .

در ادامه دکتر حسن رنجبر شهردار باغستان نیز ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم و همچنین روز خبرنگار گفت : امروز را بهانه کردیم تا صادقانه بگوییم قدردان زحمات و تلاشهای شما خبرنگاران  هستیم .

وی افزود : امروزه شهرداری ها شرایط بسیار دشواری را دارند و بیش از گذشته نیاز به نقد منصفانه و صادقانه و برادرانه دارند چرا که انتقاد لازمه پیشرفت هر شهری است اما همواره باید تفاوت میان انتقاد و تخریب را بدانیم و اگر انتقادی را مطرح میکنیم راهکار آن را نیز ارائه نماییم تا باعث رشد و پیشرفت شهر شده و همینطور در راستای کمک به بهبود زندگی شهروندان گامی برداشته باشیم.

وی افزود: هیچ دستگاهی نیست که گستره خدماتی شهرداری ها را داشته باشد و تمام شهرداری ها جور دیگر دستگاه هارا میکشند و این در حالی است که در ساختار تشکیلاتی خود اصلا لحاظ نشده است .

شهردار باغستان ادامه داد: باغستان فردا بسیار متفاوت تر از باغستان امروز خواهد بود ، در باغستان پتانسیل و ظرفیت بالایی وجود دارد و بحمدالله به کمک اعضای شورای اسلامی شهر در بخش سرمایه گذاری اقدامات تاثیر گذاری صورت گرفته است و لایحه ای به شورای انطباق ارسال کردیم و خوشبختانه موافقت شده است که با اجرای درست در حوزه تولید در سال رونق تولید حتما موجب اشتغالزایی در این شهر خواهد شد .

دکتر رنجبر در پایان گفت : خیلی از مشکلات و معضلات گذشته را پشت سر گذاشتیم و احساس میکنم در مسیر درست قرار گرفته ایم و می دانیم به چه سمت و سویی در حرکت هستیم و آینده شهر را بر اساس تفکرات درستی که ریشه در شورای اسلامی شهر دارد و ما هم به عنوان مجری به کمک شما خبرنگاران ترسیم خواهیم کرد.

در پایان مراسم با اهدای لوح تندیس و هدایایی از این زحمت کشان تجلیل به عمل آمد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: