به گزارش خبرگزاری برنا از استان تهران؛ نشست خبری رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قرچک به مناسبت هفته خبرنگار برگزار شد.

غلامرضا بختیاری در این جلسه در جمع اصحاب رسانه گفت:، قرچک یکی از پر تراکم ترین مدارس استان تهران است و این میزان ۳۴/۶ است و این در حالی است که میانگین در کشور ۲۸درصد است.

وی گفت:دو مدرسه خیرساز در قرچک  در چند روز گذشته شروع شده است و اگر در حال حاضر ۲۰ مدرسه ۱۲ کلاسه ساخته شود بازهم  کمبود مدارس داریم به همین جهت آموزش و پرورش از خیرین استقبال میکند.

وی تصریح کرد:مدرسه عترت در انتهای خیابان محمدآباد به چرخه آموزش بازگشت و تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و خیر محترم تا ۵ میلیارد تومان در این مدرسه هزینه خواهد کرد.

 رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت :پروژه مهر نماد خدمتگذاری در آموزش و پرورش محسوب می شود و با شعار تکریم و رضایتمندی که ابتدای دوره مسئولیت مطرح کردیم عزم آموزش و پرورش قرچک احترام به ارباب رجوع است و کسی که با این شعار همراه نباشد عذرش خواسته خواهد شد.

وی افزود: دریافت هرگونه وجه اجباری هنگام ثبت نام ممنوع است و اگر مدیری در این خصوص تخلف کند هیچگونه چشم پوشی نخواهیم کرد و به هیئت تخلفات معرفی خواهی شد.

بختیاری گفت :۵۵ درصد دانش آموزان ما در مقطع ابتدایی تحصیل میکنند و توزیع متوازن رشته در پایه دهم نیز به خوبی در حال انجام است.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: