به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ در ابتدا این مراسم، تلاوت قرآن کریم توسط حمید رحیمی قاری مطرح شهرستان اسلامشهر انجام شد و سپس با خواندن سرود جمهوری اسلامی ایران به صورت رسمی ویژه برنامه جشن بزرگ ولایت آغاز یافت.

عبدالله هنرمندی از روزنامه‌نگاران شناخته شده اسلامشهری اجرای این مراسم را برعهده داشت. تسلط کلام وی و خرده داستان‌هایی روایی که برای حاضران نقل می‌کرد، فضای خاصی به برنامه ویژه عید غدیر جشن ولایت داده بود.

حجت السلام مرادی از جامعه ر‌وحانیون اسلامشهر نیز چند دقیقه‌ای را به ایراد سخن درباره اهمیت روز غدیر پرداخت و عید سعید غدیر را به حاضران این مراسم تبریک و تهنیت گفت.

همچنین در بخش دیگر این برنامه به سه کودک اسلامشهری با طرح سوال و پرسشی جایزه نفیسی اهدا شد.

جشن بزرگ ولایت بدعت تازه‌ای هم در برنامه خود رو کرد. سعید جوانبخت اردیبلی شاعر جوانی بود که متن و شعر رشته‌دار و بلندی را در وصف روز غدیر خواند تا مدعوین این مراسم همگی به سر ذوق بیایند.

حضور جمعیتی بیش از هزار نفر در جشن بزرگ ولایت باعث خلق لحظات ناب و بکری شده بود و از سوی دیگر هیجان و شور خاصی به برنامه داده بود.

حاج محمود قنبری، کربلایی داود خانعلی و استاد فکری گروه مولودی خوان جشن بزرگ ولایت را تشکیل می‌دادند که بانگ عید غدیر را برای حاضران جشن گرفتند تا ریتم برنامه کاملا شاد و در خور روز عید غدیر باشد.

گروه سرود اسلامشهری «ثامن» هم در لابه لای مراسم جشن بزرگ ولایت دو قطعه را برای حاضران اجرا کردند که تحسین مهمانان را به همراه داشت.

امین اسدی و حسین علی دو تن از اعضای شورای شهر اسلامشهر، حاج حسین مهدوی رئیس حزب اسلامی کار و رضا عظیمی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر از مدعوین ویژه جشن بزرگ‌ ولایت بودند.

حضور پر رنگ بانوان اسلامشهری در برخی قسمت های اجرایی برنامه جشن بزرگ ولایت از نکات برجسته این مراسم بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: