به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛  احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در آیین افتتاح بازارچه درختی در روستای تقی آباد بخش مرکزی با اشاره به ضرورت فضاسازی عرضه محصولات روستایی افزود: این بازارچه محلی برای عرضه تولیدات و صنایع دستی شهری و روستایی است بویژه تولیدکنندگان روستایی و بانوانی که در خانه صنایع دستی تولید می کنند و محصولات خود را در این بازارچه ارائه می کنند.

فرماندار ری گفت: بایستی زمینه تبلیغات و بازاریابی محصولات این بازارچه فراهم شود و بنده از مسئولین مربوطه میخواهم این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند تا شرایط فروش محصولات روستایی شهرستان ری که با تلاش بانوان روستایی تولید شده است فراهم شود.

اسماعیلی راد بیان داشت: بازارچه درختی با چندین غرفه، محصولات متنوع و با کیفیتی را ارائه می کند و تولید کنندگان این محصولات که بیشتر از روستاهای شهرستان ری هستند و صنایع دستی ارائه میکنند، نیاز به حمایت همه جانبه دارند.

معاون استاندار تهران افزود: در موضوع برند سازی، شهرستان ری ظرفیت بالایی دارد و برند اصلی این شهرستان گندم و ذرت و محصولات کشاورزی است و در بخش صنعت هم شهرستان ری دارای چندین شهرک صنعتی بزرگ است و قطعا محصولات این شهرک ها در سطح کشور بصورت یک برند به حساب می آید.

 

photo_2019-08-21_10-33-01

photo_2019-08-21_10-33-06

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: