به گزارش خبرگزاری برنااز تهران؛ با حضور محسنی بندپی استاندار تهران، اسماعیلی راد فرماندار شهرری، مجیدی بخشداری کهریزک، نعمت زاده شهردار کهریزک ، اعضای شورای اسلامی کهریزک و دیگر مسئولین سالن سینمای غدیر شهر کهریزک افتتاح شد.

نعمت زاده در این مراسم گفت: در زمان خدمتم به مردم شهر کهریزک تعداد ۷ بوستان به مرحله بهره برداری و افتتاح شد و انشالله یک بوستان بنام خبرنگار و دیگری مشاهیر که فاز هر دو اجرایی شده است و بوستان خبرنگار در ایام مبارک دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

او افزود:یکی از معضلات کهریزک آبهای سطحی بود که طی این ۲۱ ماه اقدام به هدایت آبهای سطحی به طول ۲ کیلومتر را اجرا کردیم .

شهردار کهریزک ادامه داد:همه اقدامات و امکانات با حمایت مسئولین و دولت و همکاری کارکنان میسر شده است و برقراری عدالت در سطح شهر از اولویت‌های کاری مجموعه شهرداری در این مدت بوده است.

نعمت زاده یکی از معضلات کهریزک را مشکلات زیست محیطی خواند و گفت:مشکلات شهر تهران به سمت کهریزک سرریز است و تمامی معضلات اجتماعی و زیست محیطی به کهریزک وارد میشود و حتی تعهدات کتبی از سمت شهرداری تهران صورت گرفته است ولی متاسفانه هیچگونه اقدامی از سمت شهرداری صورت نگرفته شده است.

 

3
2

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: