به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ حسین عباسی فرماندار پیشوا  اظهار کرد: 39 پروژه عمرانی و خدماتی در پیشوا با اعتبار حدود 355 میلیارد ریال در حوزه های مختلف ورزشی، زیرساختی، کشاورزی و ... در هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی گفت : در هفته دولت سال جاری پروژه های بخش کشاورزی با اعتبار بالغ بر 6 میلیارد و 800 میلیون تومان افتتاح می شود.  

وی افزود: پروژه های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعتبار 2 میلیارد و 200 هزار تومان، در حوزه آب شرب شهری با اعتبار یک میلیارد و 184 میلیون تومان و در حوزه آب و فاضلاب روستایی با اعتبار 850 میلیون تومان خواهد بود.

فرماندار پیشوا ادامه داد: در این هفته پروژه های حوزه ورزش و جوانان با اعتبار 140 میلیون تومان و پروژه های روستایی شامل بهسازی، محوطه سازی، ساختمان دهیاری و... با اعتبار 3 میلیارد و 900 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی تصریح کرد: همچنین 135 میلیون تومان اعتبار در حوزه بنیاد مسکن شهرستان پیشوا هزینه شده که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

وی افزود: کلنگ زنی مجموعه ورزشی شهرداری با اعتبار 200 میلیون تومان را همزمان با هفته دولت در پیشوا شاهد خواهیم بود.

عباسی گفت : در بخش صنعت نیز یک پروژه به مبلغ 20 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد و در مجموع 5 پروژه توسط بخش خصوصی و 34 پروژه در بخش دولتی افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار پیشوا در پایان افزود: با افتتاح و بهره برداری از پروژه های هفته دولت برای 140 نفر به صورت مستقیم و 300 نفر به صورت غیرمستقیم ایجاد اشتغال می شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: