به گزارش خبرگزاری برنا از تهران غ کورش خرد معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 11 ضمن اعلام خبر پاکسازی چهارراه ولی عصر (عج) و پیرامون تئاتر شهر از برچسب ها و زوائد تبلیغاتی گفت: با هدف آرام سازی منظر و ساماندهی وضعیت نمای شهری در محور خیابان ولی عصر (عج) اجرای طرح پاکسازی جداره ها از سوی اداره خدمات شهری در دست اجراست.

خرد با بیان این که پیش از این شناسایی پلاک هایی که زواند فیزیکی مانند کولر و تابلوهای تبلیغاتی نامتعارف بر دیوارها نصب کرده اند، انجام شده است؛ افزود: با توجه به این که وجود چنین زوائدی در محورهای شهری علاوه بر نداشتن ایمنی کافی، موجب اغتشاش بصری و نازیبایی شهر می شود؛ به مالکین این واحدها برای جمع آوری زوائد اخطار داده شده است. ضمن این که به صورت دوره ای پاکسازی معابر از برچسب های تبلیغاتی با اولویت محورهای مهم که بیشترین حجم آلودگی را دارند ؛ انجام می شود.

او همچنین عنوان کرد: برای مالکان پلاک هایی که اخطاریه صادر شده است؛ بازه زمانی یک ماهه برای جمع آوری زواند مشخص شده که در صورت عدم توجه ،شهرداری منطقه با اخذ مجوزهای قانونی اقدام به جمع آوری زوائد و دریافت هزینه  آن از مالک خواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: