به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر در بازدید از عملیات این پروژه مهم اظهار داشت: طرح اجرایی تعریض و زیرسازی ، حد فاصل خیابان شهید محمودی ،خیابان  صاحب الزمان (عج) تا انتهای خیابان شهید عباسی،  بعنوان کمربند شمالی روستا شروع شده و انشاالله تا چند ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اتصال و تعریض این سه خیابان افزود: پس از بررسی طرح های مطالعاتی و موافقت های مجموعه شورای اسلامی روستا طرح تعریض خیابان صاحب الزمان (عج) و اتصال خیابان شهید محمودی به خیابان شهید عباسی به طور استاندارد با اجرای معبر 18 متری به طور جدی مورد پیگیری قرار گرفت و به صورت عملیاتی و ویژه در دستور کار قرار گرفت و اکنون در مرحله اجرا می باشد.

سید حسین هژبری عضو شورای اسلامی قمصر نیز در این بازدید اذعان داشت:  تعریض این خیابان اقدامی در جهت سهولت در تردد خودروها، رفع گره های ترافیکی، کاهش قابل توجه بروز حوادث احتمالی برای ساکنان و عابران و ساماندهی و زیبا سازی خیابان  صاب الزمان (عج)در جهت جلب رضایت ساکنان و در راستای محله محوری از مهم ترین اهداف اجرای این طرح می باشد.

امید است پروژه مذکور بدون هیچ وقفه ای تکمیل و در اختیار اهالی قرار گیرد و این امر همکاری همه جانبه ساکنان خیابان صاحب الزمان (عج) را نیز می طلبد.