به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ محمد امامی امین در حاشیه جلسه تنظیم بازار با اشاره به دستورالعمل جلسه اظهار داشت: در ابتدا گزارش بررسی روند قیمت ها ارائه شد که خوشبختانه در چندین جلسه گزارش سازمان صمت نشان می دهد قیمت ها یا افزایش نداشته یا روند کاهشی داشته است و بازار به سمت ثبات حرکت می‌کند.

وی همچنین افزود: افزایش کاذب قیمت‌ها در دو سال گذشته سبد هزینه خانوارها را سنگین کرده بود که امید است با اقدامات و نظارت‌ها روند کاهشی قیمت ها استمرار داشته باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بیان کرد: قیمت جوجه یک روزه افزایش داشته که دلایل فنی آن بررسی و تمهیدات لازم برای کاهش قیمت‌ها اتخاذ شد.

امامی امین سپس تاکید کرد: قیمت گوشت گوساله کاهش ۲۵ درصدی داشته و در مورد دام سبک زنده روند کاهشی خواهیم داشت چرا که امور عشایری اعلام کردند که می‌توانند قیمت دام سبک زنده را تا ۳۸ هزار تومان عرضه کنند که امید است با هماهنگی این اتفاق رخ دهد.

وی ادامه داد: قرار شد جلسه‌ای با حضور مدیرکل امور اقتصادی استانداری، سازمان میادین، تعاونی روستایی و سازمان صنعت برگزار شود تا درصدی از غرفه‌های میادین میوه و تره بار در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد تا کالایشان را عرضه کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در پایان با اشاره به قیمت لاستیک خاطرنشان کرد: گزارشی در مورد لاستیک ارائه شد که بیانگر کاهش قیمت‌ها بود و حتی قیمت بازار پایین تر از لاستیک های تنظیم بازاری است که نویدبخش شرایط مطلوبی می باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: