6572a1fd-f5ef-4fea-b4f5-af282d39b827

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در پی قرعه کشی نخستین دوره رقابت های فوتبال ساحلی جام باشگاههای جهان ۲۰۱۹، دکتر گابریل محققی مدیر عامل ایرانی تیم فوتبال ساحلی رئال مونستر آلمان در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: با توجه به قرعه کشی انجام شده برای ما تفاوتی ندارد که با چه تیم هایی روبرو هستیم و با تمام قوا وارد این دوره از بازی ها خواهیم شد، و سعی می کنیم تاکتیک خودمان را در این بازی ها ارائه دهیم و  نتیجه مناسبی برای این تیم آلمانی کسب نماییم.

وی افزود: نخستین دوره رقابت های فوتبال ساحلی جام باشگاههای جهانworld winner cup  از  ۲۹ مهر تا  ۵  آبان با حضور ۲۰ تیم در ۵  گروه در شهر آلانیای ترکیه برگزار می‌شود، و تیم رئال مونستر نماینده آلمان در گروه چهارم D با تیم‌های لوانته اسپانیا ، ناپولی پاترون یونان و کبی نیجریه همگروه شد.

مدیرعامل رئال مونستر در خصوص طراحی پیراهن این تیم نیز گفت: تیم فوتبال ساحلی رئال مونستر در این دوره از رقابت ها با لباس اول مشکی و  لباس دوم با رنگ قرمز به میدان خواهد رفت.

وی همچنین یادآورشد: دروازه بان اول تیم  رئال مونستر پیراهن آبی و دروازبان دوم نیز  رنگ شیری به تن خواهد کرد.

 

پیراهن دوازبان دومم

 

گفتنی است، در این دوره از رقابت ها، تیم های ایرانی شاهین خزر رودسردر گروه دوم با تیم‌های فلامینگوی برزیل ، بوکا دانسک لهستان و العربی کویت و تیم مقاومت گلساپوش یزد در گروه اول با تیم های آلانیا اسپور ترکیه ، گلدین پلاس مجارستان و میژو هاکای چین رقابت می ‌کند.

 

33333

خبرنگار: سید علیرضا کیایی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: