به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ این جلسه که همزمان با آغاز فصل سرما و بمنظور اتخاذ تمهیدات لازم جهت مقابله با بحران های احتمالی  و هماهنگی بین واحدهای شهرداری با دستور کار جلسه در خصوص تجهیز و آماده سازی سالن مدیریت بحران و آتش نشانی برای فصل سرما، مدیریت آبراه ها و سیل آبها در زمان بارش و پیش بینی و بررسی ساخت سالن دوم مدیریت بحران تشکیل شد با حضور عموم اعضا ادامه یافت .

کتابی معاون اداری مالی با تاکید بر ضرورت هماهنگی و برنامه ریزی ستاد مدیریت بحران جهت پیشگیری از صدمات ناشی از فصل سرما و نزولات جوی اظهار کرد : معاونت خدمات شهر و آتش نشانی در خط مقدم رویارویی با حوادث در زمان بحران هستند و لازم است با تمهیدات ویژه در راستای مهار خطرات مختلف و عوارض این فصل گام بردارند و در همین راستا به بررسی مشکلات و نیازهای ستاد مدیریت بحران پرداختند.

در ادامه این نشست مقرر شد به منظور آمادگی پرسنل آتش نشانی برای پیشگیری و کمک رسانی به شهروندان در مواقع اظطراری مانند آتش سوزی، سیل و زلزله مانورهای منظمی برای پرسنل برگزار گردد.

بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران مقرر شد با توجه به اینکه شناسایی نقاط حادثه خیز در هنگام بروز سیل از ضروریات مدیریت بحران می باشد، در خصوص هدایت آبهای سطحی نقاط حادثه خیز در مواقع سیل شناسایی و جهت رفع مشکل با واحد عمران هماهنگی های لازم صورت گیرد.

خرید تجهیزات اسکان موقت در سالن مدیریت بحران و تامین تجهیزات و وسایل نقلیه واحدهای آتش نشانی و خدمات شهر از دیگر مصوبات این جلسه بود.