به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا ، دکتر گابریل محققی مدیر عامل باشگاه تیم رئال مونستر آلمان از دعوت  رسمی و ویژه این تیم برای شرکت در تورنمنت فوتبال ساحلی کشور سنگال در ماه دسامبر خبر داد.

محققی با بیان اینکه سه بازیکن از تیم رئال مونستر اهل کشور سنگال هستند ، گفت : دروازه بان تیم رئال مونستر " تلدو ایندیا " دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی سنگال و از بهترین های آفریقاست و در تورنمت آتی دروازه بان تیم ما خواهد بود .

وی ادامه داد : دفاع تیم ما آقای " ایبرا تیونه " نیز از کشور سنگال می باشد که در تورنمنت در سنگال خواهد بود ،" تیونه " سال گذشته نیز که تیم رئال مونستر مقام سومی آلمان را در سوپر جام کسب کرد همراه تیم بود و نایب قهرمانی را نیز با حضور وی و " باری " دیگر بازیکن سنگالی تیم ما و مهاجم تیم ملی سنگال کسب کردیم .

محققی افزود : در تورنمنت پیش رو سه بازیکن سنگالی و 6 بازیکن آلمانی خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه فوتبال ساحلی آلمان هنوز تا رسیدن به جایگاه اصلی خود فاصله دارد ، عنوان کرد : شاید فوتبال ساحلی آلمان در مقایسه با فوتبال ساحلی ایران و سنگال از قدرت بالایی برخوردار نباشد اما نکته ی مثبت در خصوص آلمان این است که به نوعی نقطه مرکزی اروپا در خصوص موقعیت های ورزشی محسوب می شود و جام های خوبی را می توان در آلمان برگزار کرد و خیلی از بازیکنان ایرانی و سنگالی می توانند از این طریق لژیونر شوند و چند بازیکن سنگالی که نام بردم سال گذشته برای تیم رءال مونستر بازی کردند.

وی ادامه داد : امسال به دلیل برگزاری تورمنت های مختلف در سنگال و کشورهای دیگر این بازیکنان در تیم ملی کشور خود بازی کردند و تصمیم ما بر آن بود که این بازیکنان پس از جام جهانی به رئال بپیوندند و فرصت خوبی است تا بتوانیم سال آینده را با قدرت برای لیگ آلمان استارت بزنیم و امیدواریم که قهرمانی لیگ را بر طبق برنامه ریزی های انجام شده ،بدست آوریم .

محققی با اشاره به تورنمت داکار در کشور سنگال اظهار کرد : تورنمت داکار با 8 تیم برگزار می شود و گمان می کنم که تیم های اروپایی دیگر نیز در این تورنمنت حضور دارند ، هزینه های این تورنمنت برای سفر بالاست و باید دید که چه تیمی توانایی ساپورت این تورنمنت را دارد و فکر می کنم حداقل دو تیم اروپایی دیگر در این مسابقات شرکت داشته باشند .

مدیر عامل باشگاه رءال مونستر با بیان اینکه درب این باشگاه برای ورود سرمایه گذاران باز است ، گفت : هر سرمایه گذاری که بخواهد در هر رشته ی ورزشی سرمایه گذاری و کار کند و در اروپا فعال باشد ، استقبال خواهیم کرد و این فرصت مغتنمی است که در اختیار سرمایه گذاران قرار دارد که موجب موفقیت در ورزش می شود و ما نیز می توانیم باشگاه رءال مونستر را در اروپا قدرتمندتر نماییم.