به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ جواد زنگنه رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری ویژه شهرستان ری با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری، بیان کرد: روابط عمومی ها باید از هم اکنون با انعکاس صحیح دستاوردها اقدامات و خدمات دستگاه و سازمان خود برای حضور پرشور و حماسی مردم برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری ری افزود: روابط عمومی در همه نهادها دارای اهمیت است و با وجود یک روابط عمومی پویا و فعال یک سازمان می تواند رشد کند و در این راستا عملکرد روابط عمومی های دستگاه ها و ادارات شهرستان ری بصورت ماهیانه مورد ارزیابی قرار میگیرد و کارنامه عملکرد صادر میشود.

جواد زنگنه تصریح کرد: تعداد و کیفیت اخبار ارسال شده توسط روابط عمومی های بخشداری ها، شهرداری ها، ادارات و دهیاری ها بزودی مورد بررسی قرار میگیرد و در قالب کارنامه عملکرد در هفته آینده در مجمع روابط عمومی های شهرستان که در فرمانداری ری برگزار خواهد شد به مسئولین روابط عمومی و روسای ادارات ارائه می شود.

 رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری ویژه شهرستان ری تعداد و کیفیت و بروز بودن اخبار، ارتباط موثر و تعامل با روابط عمومی فرمانداری و انعکاس مطلوب خدمات و اقدامات دستگاه های متبوع را از جمله ملاک های ارزیابی عملکرد روابط عمومی های شهرستان ری برشمرد.