به گزارش خبرگزاری برنا تهران؛ امیرهادی نژاد رییس شورای اسلامی شهر کهریزک با اعلام این خبر گفت: بنا به درخواست و پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک جلسه مشترکی با حضور بخشدار، شهردار، امام‌جمعه محترم بخش، روسای ادارات بهزیستی، کمیته امداد و اوقاف و امور خیریه برگزار شد که در این جلسه پیرامون احیای دوباره این بیمارستان با کاربری فضای درمانی و بهداشتی به شهروندان بحث و بررسی شد.

رییس شورای اسلامی شهر کهریزک افزود: مجموعه خیریه هاشمی نژاد در سالهای گذشته از سوی بانو امینی برای خدمت رسانی در حوزه بهداشت و درمان به اهالی کهریزک وقف شده است که متاسفانه  در دهه اخیر  نیت واقف به فراموشی سپرده شده است و این مجموعه از سوی اداره بهزیستی با کاربری متفاوت مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی در تکمیل این مطلب اظهار داشت: براساس این جلسه امیدواریم که بتوانیم شرایط مطلوبی را برای استفاده مجدد این مجموعه درمانی در مسیر خدمت رسانی به شهروندان فراهم کنیم.

هادی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: پیگیری رفع مشکل بیمارستان هاشمی نژاد یکی از مطالبات عمومی و فراگیر اهالی شهر کهریزک‌محسوب می شود که با همت اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک به زودی محقق می گردد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: