به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه رسیدگی به مشکلات کهریزک که با حضور بخشدار، رئیس شورای اسلامی بخش، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای  بخش کهریزک در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: به واسطه همدلی و تلاش های صورت گرفته، کهریزک رشد خوبی داشته است.

وی افزود: فرصت محدود است و باید همه عزیزان تلاش کنند در شهرستان تحرک و پویایی را که در گذشته هم بود افزایش دهیم.

فرماندارری با قدردانی از تلاشهای بخشدار کهریزک تصریح کرد: آقای مجیدی با رویکرد جوان گرایی و با تجارب ارزشمند خود عملکرد خوبی در بخش کهریزک دارد چنانکه روز گذشته حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه شهرری نیز، وی را منشا خدمات در کهریزک عنوان کرد.

توکلی با تاکید بر اینکه همه باید یکدل و یکصدا و به دور از هرگونه حواشی کار کنیم، تصریح کرد: اولویت ما در تمام برنامه ها سلامت کاری و خدمت به مردم است و با این رویکرد فصل جدیدی شروع خواهیم کرد و با تعامل هرچه بیشتر مسئولین در انجام کارها و رفع مشکلات شهرستان حرکت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه کهریزک قابلیت های خوبی دارد، گفت: بخش کهریزک نگین ری است و در استان تهران جایگاه ویژه ای دارد و باید تلاش کنیم آسیب هایی که از تهران به سمت ری و کهریزک وارد می شود کاهش دهیم.

فرماندار ری در ادامه بیان کرد: وجود بارگاه حضرت عبدالعظیم(ع) و نیروهای خوب و توانمند که نسبت به منطقه تعلق خاطر دارند، نعمت است و نتیجه آن در اغتشاشات اخیر مشهود بود که در مناطق اصیل و بومی هیچ اتفاق و حادثه ای نیفتاد و باید قدر این مردم را بدانیم.

 

photo_2019-12-01_16-31-48

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: