به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ امین بابایی با اشاره به لزوم گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: باید یاد و خاطره دلاورمردان دفاع مقدس را زنده نگه داشته و بتوانیم بازگوکننده خدمات و رشادت‌های آن‌ها در حمایت از انقلاب اسلامی باشیم.

وی با اشاره به نقش شهدا و خانواده های آنان در شکل گیری و تکوین انقلاب اسلامی ادامه داد: امروز نیز شهدا و خانواده های معظم آنان در پاسداشت ارزش ها و اصول انقلاب و دفاع از حریم اهل بیت(ع) ایفای نقش می کنند.

مسئول کمیته روابط عمومی و فضای مجازی ستاد کنگره بزرگداشت شهدای استان تهران بزرگداشت یاد و خاطره شهدا را تکلیفی برای همه آحاد جامعه در جهت احیای ارزش های والا عنوان کرد و افزود: فرهنگ ایثار و شهادت مورد تاکید امام راحل و مقام معظم رهبری است و امروز وظیفه داریم حرمت پولادمردان و شیرزنانی را که از این مرز و بوم حراست کردند را نگه داریم.

بابایی در پایان خاطرنشان کرد: تعمیق و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه است و در قالب کمیته روابط عمومی و فضای مجازی کنگره بزرگداشت شهدای استان تهران درصدد هستیم با پیگیری اقدامات متنوع در این مسیر حرکت کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: