به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛حسین توکلی کجانی در ششمین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل، رفع و موانع و مشکلات تولید شهرستان ری اظهار داشت: مسئولان شهرک صنعتی تهران، شرکت آب منطقه‌ای و اداره آب کهریزک باید در خصوص انتقال آب شرب به این شهرک تفاهم نامه‌ای امضاء کنند.

وی افزود: دستگاه‌های متولی آبرسانی به شهرک صنعتی تهران به دلیل وجود واحدهای تولیدی و صنعتی فراوان در این مکان باید ۲ برنامه کوتاه مدت و بلند مدت طراحی کنند تا کارآفرینان این شهرک فقط فکر تولید خود باشند.

توکلی با اشاره به اینکه چاه آب شهرک صنعتی تهران به دلیل نفوذ شیرآبه‌های آراد کوه آلوده شده است، عنوان کرد: شرکت آب منطقه‌ای با باطل کردن مجوز این چاه و انتقال آب به منطقه‌ای دیگر می تواند بخشی از مشکلات فعلی این شهرک را حل نمایند.

وی یادآور شد: شرکت آب و فاضلات منطقه ۶ تهران باید با احداث خط لوله انتقال آب در ۶۰ متری شورآباد باید آب شرب این شهرک را تامین نماید.

او در ادامه این جلسه با بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه مالیات بر عملکرد و مالیات بر ارزش افزوده، ابراز کرد: اداره مالیاتی و تامین اجتماعی که از واحدهای تولید مطالبه دارند باید به گونه مالیات را اخذ کنند تا خللی در روند تولید و اشتغال واحدها ایجاد نشود.

توکلی یادآور شد: درآمد اصلی کشور در حال حاضر که تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران وجود دارد مانند گذشته فروش نفت و صادرات نیست بلکه فقط مالیات است که برای دریافت آن نیز دستگاه‌های اجرایی باید تا حد ممکن مراعات صاحبان واحدهای تولیدی را کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: