به گزارش خبرگزاری برنا تهران، سجاد برنجی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع) مارلیک در سخنانی با تقدیر از امام جماعت و هیئت امناء این مسجد برای هماهنگی و برگزار این نشست گفت: مساجد در فرهنگ اسلامی کانون تحولات، مشورت و مرجعی برای رسیدگی به امورات مردم می باشد. 

وی در خصوص حضور مسئولان شهرستان در مساجد افزود: فلسفه حضور در بین نمازگزاران که به نوعی معتمدین مردم هستند، همفکری و ارائه راهکار برای مسائل و دغدغه های منطقه است.

 برنجی اظهارداشت: در شرایط کنونی نیاز به کار جهادی داریم و با کار معمولی نمی توان امورات را پیش برد.

 وی تصریح کرد: از دادن تعهداتی که نمی توانیم انجام دهیم پرهیز کرده و مطالبات مطروحه در این جلسات را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد. برنجی در پاسخ به سوالات و مطالبات مطرح شده توسط جمعی از شهروندان گفت:  خط قرمز ما در ادارات برخورد مناسب با مردم است، با مدیران و کارکنان خاطی برخورد جدی خواهد شد.

وی افزود: خواهش ما از فعالین اجتماعی و دلسوزان شهر ملارد این است در کنار نقصان ها و کمبودها، محاسن شهرستان ملارد نیز گفته شود.

 نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد اظهارداشت: ملارد معراج گاه شهدای اقتدار و محل زندگی مومنانی است که دل در گرو انقلاب و نظام دارند.

 برنجی ادامه داد: شهرستان ملارد علاوه بر اینکه پایتخت قارچ کشور است از قطب های تولیدات محصولات کشاورزی ،تولید گوشت قرمز و طیور در استان است.

 سرپرست فرمانداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امنیت در حوادث اخیر کشور گفت: از شورای شهر میخواهیم حتما در شهر ملارد معابر یا اماکنی را به نام شهدای امنیت شهیدان رضائی و ابراهیمی نامگذاری نمایند.

 وی در پاسخ به گلایه یکی از نمازگزاران مبنی بر ایجاد ترافیک توسط وانت بارها و دست فروشان در سطح شهر ملارد گفت: شورا و شهرداری ملارد برای ساماندهی دستفروشان برنامه ارائه دهد.

 سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد اظهارداشت: وضعیت جمع آوری زباله و نظافت شهری باید در یک برنامه زمانی کوتاه مدت با شهردار جدید ارتقا یابد.

وی در خصوص روند تکمیل بیمارستان ملارد تصریح کرد: تمامی مسائل مربوطه به انشعابات آب، برق، گاز، تلفن و...بیمارستان در جلسه هفته گذشته که در فرمانداری برگزار شد تعیین تکلیف گردید و فعالیت دستگاه ها در این زمینه به دقت رصد میشود.

برنجی گفت: معاونت برنامه ریزی فرمانداری مکلف به پیگیری کامل مشکلات واحدهای تولیدی تا حصول نتیجه و حل مشکلات است.

خبرنگار: الهه حمزه ایی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: