به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ نصراله آبادیان با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و فصل بهار به ویژه روز درختکاری گفت: طبق هماهنگی های انجام شده با اداره فضای سبز منطقه، مقرر شد یکصد اصله درخت چنار و مثمر 10 الی15ساله در محدوده خیابان فلسطین و پاستور کاشته شود.

آبادیان با بیان این که زمان مناسب برای کاشت درختان از نیمه اول اسفند است؛ افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از 450 درخت چنار 3 الی 4ساله در محدوده خیابان ولی عصر(عج)  کاشته شد که 100 اصله دیگر نیز در نیمه اول اسفند ماه در خیابان پاستور و فلطین غرس خواهد شد.

 شهردار منطقه11 بیان کرد: به مناسبت روز درختکاری در محدوده بافت فرسوده خیابان محلوجی قمی و تشکری موحد درختان زینتی و میوه کاشته خواهد شد.

او ادامه داد: ویژه برنامه روز درختکاری در اداره آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی با حضور مسئولین برگزار می شود که در این مراسم نیز درخت مثمر غرس خواهد شد .

به گفته آبادیان از اوایل اسفند ماه شهروندان با حضور در غرفه های خدمات شهری سطح محدوده، مراجعه به نواحی و تماس با سامانه 137 می توانند برای کاشت و تحویل نهال درخت مثمر و زینتی در منازل و محدوده فضای سبزمحله های خود اقدام کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: