به گزارش خبرگزاری برنا ؛ در پیام نوروزی سید مهدی ساداتی آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

« یا مقلب القلوب و الابصار      یا مدبر اللیل و النهار »

   « یا محول الحول والاحوال       حول حالنا الی احسن الحال »

اَللهُمَّ صَلِّ عَلى مُوسَى بنِ جَعفَرٍ وَصیِّ الاَبرارِ وَ اِمامِ الاَخیارِ وَ عَیبَةِ الاَنوارِ ... حَلیفِ السَّجدَةِ الطَّویلَةِ وَ الدُّموعِ الغَزیرَةِ وَ المُناجاةِ الکَثیرَة؛(۱) اللٰهمّ صَلّ علیه و علی آبائه و ابنائه الطّیّبین الطّاهرین المعصومین و رَحمة الله و برکاته.

      بهار ، فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن و مجالی برای حرکت دوباره در جهت بهتر زیستن و بهتر ساختن است .بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

 نوروز یک آیین باستانی و زمانی برای بازآفرینی است، سر آغازی دوباره بر تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورت هاست  و فصلی نو برای نوشدن همراه با طبیعت است . عید نوروز آغاز رویش است. این رویش همچنان که در طبیعت محسوس است، می تواند در دلها و جانهای ما و حرکت رو به پیشرفت ما نیز خود را مجسم و نمایان کند.

امیدوارم در سالی که در پیش است شاهد رشد فزاینده ی کشور  و شاهد زمینه‌سازی برای بهره‌گیری از امکانات داخلی و خارجی برای پیشرفت کشور و  بهبود زندگی جامعه‌مان در همه عرصه‌ها باشیم و با نهادینه کردن و ظهور فضایل اخلاقی در زندگی فردی و اجتماعی، مسیر تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی تسهیل و تسریع گردد.

و اینک با فرا رسیدن ماه رجب،ماه دوستی هرچه بیشتر با خداوند و ماه مولای متقیان امیرالمؤمنان امام علی(ع) و در آستانه فصل بهار که فصل اعتدال است وجلوه جمال و جولان جلال ، ازآحاد مردم عزیز و شریف شهرستان شمیرانات و تلاش مسئولان و کارکنان دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی در سالی که گذشت صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و ضمن تبریک سال نو آرزوی سالی توام با بهروزی و توفیق برای مردم ایران زمین بویژه شهرستان شمیرانات را از درگاه ایزد منان آرزو دارم.

 

سید مهدی ساداتی

فرماندار شهرستان شمیرانات

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: