به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ سید مهدی ساداتی روز دوشنبه در دیدار با سرپرست شهرداری لواسان و شهرداران اوشان، فشم، میگون و شمشک، دربندسر اظهار داشت: مدیریت جهادی علاوه بر ویژگی های ایجابی و مرزهای مشخص، متکی بر علم، تجربه، مهارت و تخصص است.

وی افزود: این نوع مدیریت نگاهی از جنس اعتماد و توکل الهی را شامل می شود که به حق در انتخاب مسیر درست و تحقق اهداف مناسب که تنها توسعه شهر و رفاه شهروندان را در برگیرد و لاغیر، بسیار موثر است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مدیران شهرداری باید با آگاهی و اجرای صحیح این نوع مدیریت موجب تقویت روحیه کار جهادی در کارکنان شوند تا نهایتاً به عملکرد بهتر این مجموعه منجر شود.

فرماندار شمیرانات تاکید کرد: رویکرد مردم محوری با تکیه بر پتانسیل های مشارکت مردم در مدیریت شهری نفش به سزایی در افزایش پایداری برنامه ریزی و توسعه شهرها خواهد داشت.

ساداتی با بیان اینکه مبلمان شهری باید مورد توجه بیشتر شهرداران قرار بگیرد اذعان داشت: نحوه مبلمان فضاهای شهری بویژه طراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید متناسب با بافت فرهنگی و هویتی شهر و شهروندان و همچنین ظرفیت های منطقه باشد.

وی با اشاره به گردشگری بودن شمیرانات تصریح کرد: با توجه به اینکه ما در این شهرستان بویژه بخش های لواسانات و رودبار قصران میزبان مسافران و گردشگران بسیاری هستیم، زیباسازی شهرها مهم و شهرداران باید با برنامه ریزی خلاق و تخصصی بر این مساله تمرکز کنند.

این مقام مسئول همچنین بر تکریم ارباب رجوع بالاخص در ادارات و نهادهایی که مراجعات مردمی بیشتری دارند بیان داشت: پاسخگویی شفاف و سریع به مطالبات و درخواست های شهروندان مقدم بر تمام امور اداری است و تمام مدیران و کارمندان باید به این مهم توجه کنند که تمام اقدامات ما برای رفاه مردم است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: