به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ محمدجواد جلیلی، معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: شهروندان یزدی به صورت اختیاری می‌توانند از طریق چهار بستر موجود ارقام کنتور خود را اعلام کنند.

جلیلی افزود: هدف از  اجرای طرح خود اظهاری کنتور برق، بی نیازی از حضور ماموران قرائت به محل در شرایط شیوع کرونا و کاملا اختیاری است.

جلیلی ادامه داد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت ساپا  از طریق لینک saapa.ir/Home/RegisterRead و انتخاب (خوداظهاری رقم کنتور) نسبت به ثبت آن اقدام کنند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ادامه داد: تماس و یا ارسال رقم کنتور به صورت پیامک به مامور قرائت،   نصب و استفاده از اپلیکیشن موبایلی برق که از صفحه اصلی وب سایت شرکت توزیع نیروی برق قابل دریافت است و یا تماس با مرکز تلفن ۱۲۱ و اعلام کارکرد کنتور را  از دیگر راهکار‌های خود اظهاری بیان کرد.

او اضافه کرد: برای نصب اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق ایران می‌توان از طریق لینک https://saapa.ir/apk/tavanir.apk بر روی گوشی همراه نیز اقدام کرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد: مشترکین برق علاوه بر ارسال اطلاعات مصرف خود، ضمن مشاهده و پرداخت قبوض در آینده می‌توانند کلیه خدمات مرتبط با حوزه مشترکین را از همین طریق دریافت کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: