به گزارش گروه انتظامی برنا، سرهنگ "محمد رضا غیاثوند " رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در تشریح این خبر گفت: در راستای تشدید مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر ، با اقدامات اطلاعاتی گسترده و پیچیده توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر مورد شناسایی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با اطلاع از اینکه این باند بزرگ قصد انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر حشیش از بندرعباس به مقصد تهران را دارند ، بلافاصله اقدام های فنی و اطلاعاتی خاص در این زمینه را آغاز و یک گروه مجرب از ماموران عملیات ویژه با مورد کنترل قرار دادن محور های مواصلاتی منتهی به استان تهران در محور قدیم قم - تهران موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو تریلر هوو که حامل مواد مخدر بود شدند.

غیاثوند ادامه داد: با تعقیب و مراقبت نامحسوس این خودرو، در یک عملیات منسجم و هماهنگ در محور ورودی به ورامین خودروی تریلر حامل مواد با راننده و یک نفر سرنشین متوقف و به پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران منتقل شد.

این مقام مسوول تصریح کرد:  ماموران در بازرسی از این خودرو موفق به کشف جاساز بسیار پیچیده و فنی تریلر واقع در تایر چرخ های خودروی حمل شده با تریلر شده و از محل جاسازی مقدار 52 کیلو گرم حشیش آغشته به مواد بدبو جهت گمراه کردن سگهای مواد یاب  کشف و ضبط شد.