سرهنگ "محمدخانی" رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی فردی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه اجتماعی مبتنی بر موبایل، موضوع در دستورکار پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان گیلان افزود: کارآگاهان پلیس فتای با تحقیقات فنی و پلیسی  موفق شدند عاملان انتشار تصاویر خصوصی زن جوان  را که دو خانم 26 و 29 ساله بودند دستگیر کنند.

متهمان زمانیکه خود را در برابر مدارک و شواهد پلیسی دیدند به ناچار لب به اعتراف گشوده و ادعا کردند به خاطر انتقام گیری و تسویه حساب شخصی دست به این کار زده اند.

سرهنگ محمد خانی ادامه داد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شدند.

رئیس پلیس فتای استان گیلان در پایان با بیان اینکه حریم خصوصی و آبروی افراد خط قرمز پلیس فتاست و کسی که حریم خصوص و حیثیت افراد را از طریق پیام رسان های موبایلی یا فضای مجازی نقض کند با برخورد جدی، قاطع و قانونی پلیس فتا مواجه خواهد شد به شهروندان توصیه کرد: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل  Gfata@police.ir گزارش دهند .