به گزارش گروه آموزش جوان برنا، گودرز کریمی فر در نشست با مجریان طرح بسته حمایتی مدارس غیردولتی افزود: آموزش و پرورش دستگاهی عظیم و گسترده است که برای تحول آفرینی و توسعه شاخص ها نیاز به مشارکت و هم اندیشی بخش غیردولتی دارد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان با اشاره به این که باید چالش های پیش روی را به دقت شناسایی کرد و برای حل آن ها راهکار اجرایی تدوین نمود، تصریح کرد: مهمترین توفیق برای حل یک مساله و مشکل شناخت آن است لذا باید در هر فعالیت یا برنامه ای با شناخت و آگاهی درست ورود کرد .

وی طرح بسته حمایتی مدارس غیردولتی را طرحی موثر و کارآمد قلمداد کرد و گفت: این طرح هم در ارتقاء کیفیت آموزش وهم در کاهش بار مالی آموزش و پرورش موثر است، چرا که باعث شده تا نیروهای علاقمند و با انگیزه فرصت مشارکت در تعلیم و تربیت را پیدا کنند.

کریمی فر نظارت مستمر و دقیق بر عملکرد مدیران را ضامن سلامت کار و دفاع از حیثیت و عملکرد مطلوب آنها برشمرد و گفت: نظارت بر این مدارس دفاع از مدیران و موسساتی است که با انگیزه خدمت به دانش آموزان و خانواده ها و ارتقای دانش و بینش در جامعه ورود کرده اند .

وی تصریح کرد: باید شیوه نامه و دستورالعمل های ارسالی به دقت اجرا شوند تا دسترسی به اهداف را آسانتر کنند .

کریمی فر ملاک انتخاب مدیران را خوشنامی و داشتن تجارب مفید در آموزش و پرورش ذکر کرد و گفت: با اعتماد ی که به مدیران این مراکز هست امید می رود زمینه ارتقای شاخص ها سهل الوصول شود .