به گزارش گروه آموزش جوان خبرگزاری برنا، دکتر مهدی کشمیری رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به دو بخش مسابقه ای و غیرمسابقه ای جشنواره شیخ بهایی گفت: یکی از اهداف اصلی جشنواره شیخ بهایی کامل کردن چرخه تبدیل دانش به ثروت است.


وی گفت : در بخش مسابقه ای جشنواره شرکت کنندگان در سه حوزه فن آفرینان ، طراحان کسب و کار و سرمایه گذاران کارآفرینی به رقابت می پردازند.


 کشمیری افزود : در بخش فن آفرینان 250 شرکت فن آفرینی شرکت کرده بودند که در نهایت 25 شرکت پس از داوری های ابتدایی به مرحله نهایی مسابقه راه یافتند.


رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در بخش طراحان کسب و کار نیز صد طرح از تمام استان های کشور شرکت کرده بودند که از میان آنها 16 طرح نامزد مرحله نهایی این جشنواره شدند .


وی افزود: در این دوره از جشنواره شیخ بهایی نخستین المپیاد طرح کسب و کار دانشجویی در سطح دانشگاههای کشور نیز برگزار می شود که در این المپیاد 200 طرح دانشجویی از تمام استان های کشور شرکت کرده بودند که 10 طرح نامزد شرکت در مرحله نهایی شدند.


وی همچنین به بخش غیرمسابقه ای جشنواره شیخ بهایی اشاره کرد و گفت : در این بخش نیز بورس فناوری و فرصت های سرمایه گذاری، بورس عرضه و فروش فناوری، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه برگزار خواهد شد .


گفتنی ست؛ یازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی تا روز دوشنبه 21 اردیبهشت سال 94 در دانشگاه شهید بهشتی ادامه خواهد داشت.